Loading...

Projektant wnętrz w Legionowie

W mieście, które dawniej zwano sypialnią Warszawy dziś tętni życie a sypialnie i inne wnętrza zyskują nowe oblicza.

Kołodziej & Szmyt

Zajmujemy się aranżacją wnętrz od mieszkań i domów po sklepy, restauracje i biura. W naszej pracy skupiamy się na potrzebach osób użytkujących przyszłe wnętrze i na tym by było ono funkcjonalne.

Czym wyróżniają się nasze projekty?

Pracownia, której działalność otworzyłyśmy w 2012 roku od początku miała tworzyć wnętrza niepowtarzalne i funkcjonalne. Tak jest i dziś!

Jasne zasady

Kierujemy się według prostych zasad, dlatego oferujemy jasne zasady rozliczania. Już po pierwszysch konsultacjach wiesz ile zapłacisz za projekt swojego nowego mieszkania.

Zyskujesz rabaty

Korzystając z naszych usług zyskujesz niższe ceny markowych mebli i doskonałą ekipę wykończeniową. Dzięki długiemu doświadczeniu i współpracy z wieloma partnerami zaoszczędzisz na doskonałych meblach i wyposażeniu.

Opinie klientów

Robimy wszystko by nasi klienci długo cieszyli się wspaniałymi wnętrzami. Lubimy także słuchać każdej, nawet krytycznej opinii na temat naszej pracy, dlatego warto sprawdzić co mówią o nas klienci.

Kilka z naszych fotogenicznych projektów

Co robisz zaraz po odebraniu świeżo wyremontowanego mieszkania? Większość z nas chce pochwalić się nim przed swoimi przyjaciółmi. Dlatego dbamy aby nasz projekt pozwalał nie tylko dobrze mieszkać i pracować ale też by świetnie prezentował się na zdjęciach.

Usługi w naszej ofercie

Nie każdy potrzebuje kompletnego projektu wraz z zakupami materiałów i przeprowadzeniem prac remontowych. W niektórych z nas pali się zapał by dać jak najwięcej z siebie i dlatego oferujemy różne rozwiązania współpracy.

Zmiany Deweloperskie

Jeżeli nabyłeś nowe mieszkanie we wczesnej fazie budowy i nie jesteś przekonany do obecnego układu, można to zmienić. Na podstawie informacji zebranych od Ciebie przygotowujemy rysunki przyszłego układu mieszkania.

Zapytaj o wycenę

Projekt Koncepcyjny

Projekt koncepcyjny zawiera wizualizacje, bazową listę charakterystycznych materiałów oraz podstawowe rzuty.

Zapytaj o wycenę

Projekt Kompleksowy

Zakłada przygotowanie propozycji układów wnętrz oraz wizualizacji na podstawie inwentaryzacji przestrzeni oraz potrzeb klienta. Po wyborze układu przygotowywana jest specyfikacja materiałów, dokumentacja techniczna i kosztorys. Porojekt kompleksowy to usługa, która oszczędza klientowi czas uwzględniając wszystkie jego wytyczne.

Zapytaj o wycenę

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty projektowania wnętrz

Proces współpracy z nami

01. Inwentaryzacja

Początkiem całego projektu jest zebranie najważniejszych informacji i danych na temat obecnego stanu lokalu. Posłużą one następnie do wprowadzenia usprawnień w układzie pomieszczeń i rozmieszczeniu wyposażenia.

02. Układ Funkcjonalny

Informacje zebrane od dewelopera oraz od inwestora pozwalają na przygotowanie układu funkcjonalnego zawierającego plan zagospodarowania wnętrza, podział na strefy.

03. Założenie Budżetowe

Nikt nie lubi kiedy budżet wymyka się spod kontroli dlatego uwzględniamy ten etap na samym początku. Dzięki temu zapobiegamy niemiłym niespodziankom i zamykamy się w oczekiwanym budżecie.

04. Rysunki Wykonawcze

To rysunki techniczne, nanoszące zmiany w układzie ścian, przyłączy energetycznych i hydraulicznych. W projekcie 2D znajduje także swoje miejsce wyposażenie oraz sprzęty wymienione w specyfikacji materiałów.

05. Specyfikacja Materiałów

To element niezbędny na etapie wdrożenia projektu. Pozwala na łatwe skompletowanie wszystkich potrzebnych materiałów i sprzętów jakie składają się na wyposażenie całęgo wnętrza.

06. Nadzór Nad Realizacją

Trzymamy rękę na pulsie aż do ostatniej chwili po to by gotowe wnętrze zgadzało się z wcześniejszymi założeniami. Składają się na ten etap harmonogramy prac, zakupy i wizyty na budowie.

Zapraszamy Do Kontaktu

Bez względu na to czy masz konkretne pytania o wyceny czy dopiero zbierasz informacje o możliwościach wykonania swojego projektu, chętnie odpowiemy na Twoją wiadomość.

Projektowanie w Legionowie to wspaniała przygoda

Nic dziwnego, że Legionowo niegdyś zyskało miano sypialni Warszawy. Otoczone lasami, leżące tuż przy Zalewie Zegrzyńskim miasto charakteryzuje się spokojem, który pozwalał odpocząć od zgiełku. Liczne wille budowane dla zasłużonych postaci są na to dowodem. Takie miejsca jak willa Bratki, inna położona przy ul. Krasińskiego 50 czy drewniany dom pod numerem 26 posiadają nie tylko wyjątkową historię ale też wnętrza będące wspaniałą inspiracją.

Z Legionowem wiąże nas mocno jeden z pierwszych projektów. Małe bo zaledwie 43 metrowe mieszkanie zyskało nowy wygląd i nowe życie. Projekt WHITE, który można obejrzeć w naszym portfolio, to połączenie nowoczesnych, minimalistycznych mebli z klasycznymi dodatkami. Całość zaaranżowana w bieli i jasnych odcieniach szarości tak by rozświetlić wnętrza. W projekcie bardzo dużą rolę odgrywało funkcjonalne rozmieszczenie miejsc do przechowywania.