Loading...

Nasze projekty wnętrz w Warszawie

To łącznie 2,5 tyś m2 powierzchni!

Kołodziej & Szmyt

Zrealizowałyśmy setki projektów – od będących pierwszym „własnym kątem” mieszkań Klientów, po kilkusetmetrowe wille stanowiące docelowe miejsce życia w pełni świadomych Inwestorów.

Jak możemy opisać nasze projekty?

Nasza pracownia powstała z myślą o wymagających Klientach, którzy cenią piękno, funkcjonalność i wygodę przestrzeni do życia i pracy.

Unikalne

Nie powtarzamy rozwiązań. Robimy wszystko by kolejne realizacje wyróżniały się od poprzednich. Dzięki temu nasi klienci są zadowoleni z posiadania unikalnych wnętrz.

Kompletne

Projekty traktujemy całościowo, poczynając od zmian deweloperskich przez wizualizacje po specyfikacje materiałów. Doglądamy także prac remontowych by dać klientowi więcej swobody.

Dopasowane

Najważniejszym głosem w jaki wsłuchujemy się w projekcie jest głos klienta. Jego potrzeby, upodobania i atmosfera, w której dobrze się czuje wyznaczają nam kierunek projektu.

Kilka z naszych fotogenicznych projektów

Co robisz zaraz po odebraniu świeżo wyremontowanego mieszkania? Większość z nas chce pochwalić się nim przed swoimi przyjaciółmi. Dlatego dbamy aby nasz projekt pozwalał nie tylko dobrze mieszkać i pracować ale też by świetnie prezentował się na zdjęciach.

Usługi w naszej ofercie

Nie każdy potrzebuje kompletnego projektu wraz z zakupami materiałów i przeprowadzeniem prac remontowych. W niektórych z nas pali się zapał by dać jak najwięcej z siebie i dlatego oferujemy różne rozwiązania współpracy.

Zmiany Deweloperskie

Jeżeli nabyłeś nowe mieszkanie we wczesnej fazie budowy i nie jesteś przekonany do obecnego układu, można to zmienić. Na podstawie informacji zebranych od Ciebie przygotowujemy rysunki przyszłego układu mieszkania.

Zapytaj o wycenę

Projekt Koncepcyjny

Projekt koncepcyjny zawiera wizualizacje, bazową listę charakterystycznych materiałów oraz podstawowe rzuty.

Zapytaj o wycenę

Projekt Kompleksowy

Zakłada przygotowanie propozycji układów wnętrz oraz wizualizacji na podstawie inwentaryzacji przestrzeni oraz potrzeb klienta. Po wyborze układu przygotowywana jest specyfikacja materiałów, dokumentacja techniczna i kosztorys.

Zapytaj o wycenę

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty projektowania wnętrz

Proces współpracy z nami

01. Inwentaryzacja

Początkiem całego projektu jest zebranie najważniejszych informacji i danych na temat obecnego stanu lokalu. Posłużą one następnie do wprowadzenia usprawnień w układzie pomieszczeń i rozmieszczeniu wyposażenia.

02. Układ Funkcjonalny

Informacje zebrane od dewelopera oraz od inwestora pozwalają na przygotowanie układu funkcjonalnego zawierającego plan zagospodarowania wnętrza, podział na strefy.

03. Założenie Budżetowe

Nikt nie lubi kiedy budżet wymyka się spod kontroli dlatego uwzględniamy ten etap na samym początku. Dzięki temu zapobiegamy niemiłym niespodziankom i zamykamy się w oczekiwanym budżecie.

04. Rysunki Wykonawcze

To rysunki techniczne, nanoszące zmiany w układzie ścian, przyłączy energetycznych i hydraulicznych. W projekcie 2D znajduje także swoje miejsce wyposażenie oraz sprzęty wymienione w specyfikacji materiałów.

05. Specyfikacja Materiałów

To element niezbędny na etapie wdrożenia projektu. Pozwala na łatwe skompletowanie wszystkich potrzebnych materiałów i sprzętów jakie składają się na wyposażenie całęgo wnętrza.

06. Nadzór Nad Realizacją

Trzymamy rękę na pulsie aż do ostatniej chwili po to by gotowe wnętrze zgadzało się z wcześniejszymi założeniami. Składają się na ten etap harmonogramy prac, zakupy i wizyty na budowie.

Zapraszamy Do Kontaktu

Bez względu na to czy masz konkretne pytania o wyceny czy dopiero zbierasz informacje o możliwościach wykonania swojego projektu, chętnie odpowiemy na Twoją wiadomość.

Pracownia na Warszawskim Gocławku

Nasza pracownia położona jest w dzielnicy Praga-Południe na osiedlu Gocławek. To urokliwe miejsce w ubiegłym roku zyskało zespół nowoczesnych bloków mieszkalnych o nazwie Strefa Dębu. Nowe osiedle jest wyjątkowym miejsciem gdyż otacza rosnący od niemal 100 lat, potężny dąb. Rejon osiedla Gocławek to miejsce, które bogate było w skupiska drewnianych domków. Zapewniały one odpoczynek licznym rodzinom robotniczym, pracującym przy budowie Pałacu Kultury i Nauki a następnie Trasy Łazienkowskiej. Teraz jest cichym zakątkiem Warszawy oferującym spokój i odpoczynek pędzącym mieszkańcom Warszawy.