Loading...

Projektujemy wnętrza w Wilanowie

Kołodziej & Szmyt

Zajmujemy się projektowaniem i aranżacją wnętrz od mieszkań i domów po sklepy, restauracje i biura. W naszej pracy skupiamy się na potrzebach osób użytkujących przyszłe wnętrze i na tym by było ono funkcjonalne.

Jak możemy opisać nasze projekty?

Nasza pracownia powstała z myślą o wymagających Klientach, którzy cenią piękno, funkcjonalność i wygodę przestrzeni do życia i pracy.

Kompleksowość

Gładkie przejście przez cały projekt to dla inwestora istotna cecha. Dbając o satysfakcję z naszej pracy oferujemy usługę, która angażuje kleinta w takim stopniu na ile on sam chce.

Nowoczesność

Rynek materiałów dekoracyjnych i sprzętów domowych wciąż zyskuje nowe rozwiązania technologiczne. Abyśmy mogły nieustannie oferować projekty na najwyższym poziomie uczestniczymy w ważniejszych imprezach i targach branżowych. W ten sposób zdobywamy wiedzę, którą potem chętnie wykorzystujemy.

Uznanie

Robimy wszystko by nasi klienci długo cieszyli się wspaniałymi wnętrzami. Lubimy także słuchać każdej, nawet krytycznej opinii na temat naszej pracy, dlatego warto sprawdzić co mówią o nas klienci.

Kilka z naszych fotogenicznych projektów

Co robisz zaraz po odebraniu świeżo wyremontowanego mieszkania? Większość z nas chce pochwalić się nim przed swoimi przyjaciółmi. Dlatego dbamy aby nasz projekt pozwalał nie tylko dobrze mieszkać i pracować ale też by świetnie prezentował się na zdjęciach.

Usługi w naszej ofercie

Nie każdy potrzebuje kompletnego projektu wraz z zakupami materiałów i przeprowadzeniem prac remontowych. W niektórych z nas pali się zapał by dać jak najwięcej z siebie i dlatego oferujemy różne rozwiązania współpracy.

Zmiany Deweloperskie

Jeżeli nabyłeś nowe mieszkanie we wczesnej fazie budowy i nie jesteś przekonany do obecnego układu, można to zmienić. Na podstawie informacji zebranych od Ciebie przygotowujemy rysunki przyszłego układu mieszkania.

Zapytaj o wycenę

Projekt Koncepcyjny

Projekt koncepcyjny zawiera wizualizacje, bazową listę charakterystycznych materiałów oraz podstawowe rzuty.

Zapytaj o wycenę

Projekt Kompleksowy

Zakłada przygotowanie propozycji układów wnętrz na podstawie inwentaryzacji przestrzeni oraz potrzeb klienta. Po wyborze układu przygotowywana jest specyfikacja materiałów, dokumentacja techniczna i kosztorys.

Zapytaj o wycenę

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty projektowania wnętrz

Proces współpracy z nami

01. Inwentaryzacja

Początkiem całego projektu jest zebranie najważniejszych informacji i danych na temat obecnego stanu lokalu. Posłużą one następnie do wprowadzenia usprawnień w układzie pomieszczeń i rozmieszczeniu wyposażenia.

02. Układ funkcjonalny

Informacje zebrane od dewelopera oraz od inwestora pozwalają na przygotowanie układu funkcjonalnego zawierającego plan zagospodarowania wnętrza, podział na strefy.

03. Założenia budżetowe

Nikt nie lubi kiedy budżet wymyka się spod kontroli dlatego uwzględniamy ten etap na samym początku. Dzięki temu zapobiegamy niemiłym niespodziankom i zamykamy się w oczekiwanym budżecie

04. Rysunki wykonawcze

To rysunki techniczne, nanoszące zmiany w układzie ścian, przyłączy energetycznych i hydraulicznych. W projekcie 2D znajduje także swoje miejsce wyposażenie oraz sprzęty wymienione w specyfikacji materiałów.

05. Specyfikacja materiałów

To element niezbędny na etapie wdrożenia projektu. Pozwala na łatwe skompletowanie wszystkich potrzebnych materiałów i sprzętów jakie składają się na wyposażenie całęgo wnętrza.

06. Nadzór Nad Realizacją

Trzymamy rękę na pulsie aż do ostatniej chwili po to by gotowe wnętrze zgadzało się z wcześniejszymi założeniami. Składają się na ten etap harmonogramy prac, zakupy i wizyty na budowie.

Zapraszamy Do Kontaktu

Bez względu na to czy masz konkretne pytania o wyceny czy dopiero zbierasz informacje o możliwościach wykonania swojego projektu, chętnie odpowiemy na Twoją wiadomość.

Miasteczko Wilanów

.