Paweł – projekt OPERA SOFTWARE

Całkiem przyjemnie klepie się w klawiaturę na biureczku. Całkiem dobrze ciupie się w pingla. Żeby jeszcze kawa była całkiem dobra. No ale to już kwestia ekspresu nie architekta. Biuro Opery całkiem dobre.

2 Lipca 2014

Źródło: Google+

Asia – projekt MICRO

To aż nie wypada tak się zachwycać. No cóż nie pozostaje mi nic innego jak podziękować za tak cudowną współpracę,genialne rozwiązania na tak małej przestrzeni, plastyczność i za to ” czytanie w myślach”. Moje MICRO w Piasecznie zostało zaprojektowane idealnie dla mnie! W najdrobniejszych szczegółach spełnia swoje funkcje i cieszy oko.dziękuję! I polecam!

21 Lutego 2014

Źródło: Facebook

Jakub – projekt MARKI

Mieliśmy okazję pracować z Olą Kołodziej przy okazji projektu wykończenia mieszkania w Markach ; Ola podsunęła nam bardzo wiele pomysłów, włącznie z przesunięciem kilku ścian [wcześniej sądziliśmy, że pierwotnie zaprojektowany układ mieszkania jest jedynym słusznym 🙂 ] i zaproponowała gotowe rozwiązania wraz z ofertą katalogową. Wszystkie nasze koncepcje (drewniana mozaika, łupek kamienny itd.) zostały uwzględnione i wplecione w układ mieszkania w bardzo naturalny sposób, tak, żeby zachować spójność pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. Efekt można zobaczyć w portfolio 🙂 Zdecydowanie polecam współpracę!

27 Stycznia 2014

Źródło: Google+

Marti

W portfolio mało ale konkretnie. Bardzo podoba mi się projekt Opera Software. Uwielbiam przebywać w takich miejscach które rozpędzają kreatywną machinę w mojej głowie. Szkoda że nie ma możliwości ocenienia każdego z projektu osobno ale zbiorczo – Naprawdę fajne

17 Grudnia 2013

Źródło: Google+