CREME DE LA CREME

ARANŻACJA DOMU

LOKALIZACJA: WARSZAWA
POWIERZCHNIA: 150 m2
PROJEKT: 2016
Ponadczasowa elegancja, styl nowojorski, wygoda i funkcjonalność były podstawowymi założeniami projektowymi tego dwupiętrowego domu dla 4-osobowej rodziny. Udało się pogodzić wymagania i preferencje wszystkich domowników i nadać wnętrzu spójny charakter.
Ciepłe, kremowe wnętrze jest pełne pamiątkowych fotografii i obrazów na ścianach, wzorzystych poduszek na kanapie i oryginalnych drewnopodobnych płytek w wiatrołapie i kuchni. Niepowtarzalne pasiaste płytki w toalecie zestawione zostały z chromowymi dodatkami: lustrem, lampą i ramą podumywalkową.
Piętro zostało w całości zaadaptowane pod pokoje dla członków rodziny. Sypialnia właścicieli zyskała ciekawe połączenie słomianej żółci i delikatnej szarości co w sąsiedztwie żaluzyjnych drzwi do garderoby i sztukaterii pod sufitem nadało wnętrzu lekko paryski charakter. Stonowane kolory przełamane zostały odważnymi kolorystycznymi akcentami w pozostałych pomieszczeniach. W łazience i pokoju starszej córki bohaterem jest kolor turkusowy, w pokoju młodszej – fiolet i wzorzysta kolorowa tapeta.