SECRETS

ARANŻACJA BARU

LOKALIZACJA: Warszawa
POWIERZCHNIA: ok 130 m2
REALIZACJA: 2015

Secrets Lounge & Wine to nowe miejsce na mapie kulturalnej i klubowej Warszawy gdzie można zrelaksować się przy muzyce, napić dobrego wina i specjalnie wyselekcjonowanych koktajli. Lokal mieści się w samym centrum Warszawy na parterze budynku hotelu Hampton by Hilton przy ul. Wspólnej 72.
Głównym założeniem przy projekowaniu lokalu było stworzenie klimatycznego, a zarazem eleganckiego wnętrza. Dzięki świetnej współpracy z Inwestorami udało nam się stworzyć oryginalny i niebanalny projekt.

Całe wnętrze oparte jest na kilku głównych kolorach i materiałach: grafitowym kolorze ścian, ciepłym odcieniu drewna, tapety oraz mięsistych foteli oraz mocnym akcencie fioletu. Po wejściu do lokalu uwagę przykuwa zielona ściana z roślin oraz znajdujący się w centralnej części bar z dekoracyjnym oświetleniem. Duża ilość podświetleń ledowych oraz punktowe oświetlenie sufitowe nadają przytulnego charakteru i podkreślają elementy wyposażenia. Ciekawym elementem są także czarne metalowe dekoracje oraz lustra wykonane na zamówienie.

ZOBACZ INNE NASZE PROJEKTY

SECRETS realizacja klubu lounge & wine 130 m2

FLUO LIFE! realizacja ekspozycji sklepowej 12 m2

OKKO realizacja salonu optycznego 50 m2