O NAS

PRACOWNIA WNĘTRZ

Pracownia Kołodziej & Szmyt powstała w 2012 roku, jednak pracujemy ze sobą już od 2009 roku, wspólnie zdobywając doświadczenia w czołowych pracowniach  projektowania wnętrz. Architekturą zajmujemy się dłużej, gdyż od ponad 10 lat.

Nasza pracownia powstała z myślą o wymagających Klientach, którzy cenią piękno, funkcjonalność i wygodę przestrzeni do życia i pracy. Nie ograniczamy się do określonego stylu, propozycje dopasowując do oczekiwań Klienta i możliwości jakie stwarza dane wnętrze. Naszym celem jest znalezienie równowagi między tym co piękne a indywidualnie rozumianą użytecznością. Staramy się spełnić wnętrzarskie marzenia ludzi, którzy postanowili nam zaufać.

Zrealizowałyśmy setki projektów – od będących pierwszym „własnym kątem” mieszkań Klientów po raz pierwszy stykających się z architektem, po kilkusetmetrowe wille stanowiące docelowe miejsce życia w pełni świadomych Inwestorów. W naszym portfolio mamy również wnętrza komercyjne: restauracje, biura, punkty usługowe.

Stale doskonalimy warsztat na największych międzynarodowych targach oraz szkoleniach i warsztatach. Naszymi doświadczeniami i pomysłami dzielimy się z czytelnikami miesięcznika „Architektura”, kwartalnika „Public and Office Design”, a w przeszłości także „Dziennika Gazety Prawnej”. Ola jest również autorem wystąpień na targach „Office Fair”, „Office Manager”, ponadto przez 10 lat współpracowała z firmą KOŁO. Ula to laureatka konkursu Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz współzałożycielka firmy Beyond the Wall.

Obie ukończyłyśmy Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie.

CO NAS WYRÓŻNIA?

PROJEKTUJEMY W OPARCIU O ZAŁOŻONY BUDŻET

WSPÓŁPRACUJEMY ZE SPRAWDZONYMI EKIPAMI

ŚLEDZIMY TRENDY

ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ

PROJEKTUJEMY WNĘTRZA SZYTE NA MIARĘ

PRACUJEMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

NIE ZAMYKAMY SIĘ W JEDNYM STYLU NASZE PROJEKTY SĄ RÓŻNORODNE

DBAMY O TERMINOWOŚĆ